Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર
