Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naslov

en: Delete
hr: Izbriši

en: Submit
hr: Pošalji

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Odustani

en: Description
hr: Opis

en: Size
hr: Veličina

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Weight
hr: Težina

en: Required
hr: Obavezno

en: Time
hr: Vrijeme

en: View
hr: Pregled

en: Visible
hr: Vidljivo

en: All
hr: Svi

en: OK
hr: U redu

en: Other
hr: Ostalo

en: Show
hr: Prikaži

en: Text field
hr: Tekst polje
