Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Töröl

en: No action
hu: Nincs művelet

en: Submit
hu: Beküldés

en: Actions
hu: Akciók

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Size
hu: Méret

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Required
hu: Szükséges

en: Move
hu: Mozgat

en: Time
hu: Idő

en: View
hu: Megtekintés

en: Visible
hu: Látható

en: All
hu: Minden

en: Id
hu: Azonosító

en: Other
hu: Egyéb

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Close
hu: Bezár

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Text field
hu: Szövegmező

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Submission Information
hu: Beküldés információ

en: Email addresses
hu: Email címek

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Delete option
hu: Lehetőség törlése

en: Form settings
hu: Űrlap beállításai

en: Select options
hu: Kiválasztási lehetőségek
