Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დასტური

en: Actions
ka: მოქმედებები

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო
