Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Size
km: ទំហំ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ទម្ងន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Close
km: បិទ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Text field
km: អត្ថបទ​វាល
