Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Size
ku: قەبارە

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Visible
ku: بینراو

en: All
ku: هەموو

en: OK
ku: باشە

en: Other
ku: هیتر

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Text field
ku: خانەی دەق
