Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: No action
lt: Jokio veiksmo

en: Submit
lt: Siųsti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Size
lt: Dydis

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Būtinas

en: Move
lt: Perkelti

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Visible
lt: Matomas

en: All
lt: Visi

en: OK
lt: Gerai

en: Other
lt: Kiti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Show
lt: Rodyti

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Submission Information
lt: Pateikimo informacija

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: Delete option
lt: Pašalinti pasirinkimą

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Select options
lt: Pasirinkimo nustatymai
