Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Size
mn: Хэмжээ

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: All
mn: Бүгд

en: Text field
mn: Текст талбар
