Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Title
ne: शिर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Description
ne: विवरण

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई उल्टाउन मिल्दैन।

en: Weight
ne: भार

en: Required
ne: आवश्यक

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य
