Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: No action
nl: Geen actie

en: Submit
nl: Indienen

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Omschrijving

en: Size
nl: Grootte

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Required
nl: Vereist

en: Move
nl: Verplaats

en: Time
nl: Tijd

en: View
nl: Weergeven

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: All
nl: Alle

en: OK
nl: Ok

en: Other
nl: Andere

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Close
nl: Sluiten

en: Show
nl: Weergeven

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Submission Information
nl: Inzendingsinformatie

en: Email addresses
nl: E-mailadressen

en: Redirect URL
nl: URL omleiden

en: Delete option
nl: Optie verwijderen

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Select options
nl: Keuzeopties
