Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: All
nn: Alle

en: Close
nn: Lukk

en: Select list
nn: Listevalg

en: Text field
nn: Tekstfelt
