Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Dodaj

en: Actions
pl: Działania

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Size
pl: Wielkość

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Move
pl: Przenieś

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Pokaż

en: Visible
pl: Widoczny

en: All
pl: Wszystko

en: Other
pl: Inne

en: Close
pl: Zamknij

en: Show
pl: Pokaż

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Missing
pl: Brakujące

en: Email addresses
pl: Adresy e-mail

en: Form settings
pl: Ustawienia formularza

en: Select options
pl: Wybór opcji
