Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: No action
ru: Нет действия

en: Submit
ru: Отправить

en: Actions
ru: Действия

en: Cancel
ru: Отменить

en: Description
ru: Описание

en: Size
ru: Размер

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Weight
ru: Вес

en: Required
ru: Обязательно

en: Move
ru: Перенести

en: Time
ru: Время

en: View
ru: Просмотреть

en: Visible
ru: Видимый

en: All
ru: Все

en: Other
ru: Прочее

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Close
ru: Закрыть

en: Show
ru: Показать

en: Select list
ru: Выбор из списка

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Submission Information
ru: Отправленная информация

en: Email addresses
ru: Адреса электронной почты

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: Delete option
ru: Удалить параметр

en: Please enter a valid URL.
ru: Укажите корректный адрес (URL)

en: Form settings
ru: Настройки формы

en: Delete element
ru: Удалить элемент

en: Select options
ru: Элементы списка
