Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Home
si: ගෘහය

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: පැහැදිලි කිරීම

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: All
si: සියල්ල
