Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Size
sl: Velikost

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: All
sl: Vsi

en: Close
sl: Zapri

en: Show
sl: Prikaži

en: Email addresses
sl: E-naslovi
