Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Elemino

en: Submit
sq: Dërgo

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anullo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Size
sq: Madhësia

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: All
sq: Të gjitha

en: Other
sq: Tjetër

en: Show
sq: Shfaq
