Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: No action
te: ఏ చర్య లేదు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Actions
te: చర్యలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Size
te: కొలత

en: Weight
te: భారం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: All
te: అన్నీ

en: Other
te: ఇతర

en: Show
te: చూపించు
