Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: No action
af: Geen aksie

en: Submit
af: Stuur

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Size
af: Grootte

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: All
af: Alle

en: Other
af: Ander

en: Show
af: Vertoon
