Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Size
ast: Tamañu

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: All
ast: Too

en: Other
ast: Otru

en: Close
ast: Zarrar

en: Show
ast: Amosar

en: Select list
ast: Esbilla

en: Text field
ast: Campu de testu
