Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісаньне

en: Size
be: Памер

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Time
be: Час

en: Show
be: Паказаць
