Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Size
cy: Maint

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Time
cy: Amser

en: View
cy: Gweld

en: Visible
cy: Gweledig

en: All
cy: I gyd

en: Other
cy: Arall

en: Close
cy: Yn agos

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: Text field
cy: Maes testun

en: Submission Information
cy: Gwybodaeth cyflwyniad
