Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (31 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: No action
da: Ingen handling

en: Submit
da: Indsend

en: Actions
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Size
da: Størrelse

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: Required
da: Obligatorisk

en: Move
da: Flyt

en: Time
da: Tid

en: View
da: Vis

en: Visible
da: Synlig

en: All
da: Alle

en: OK
da: O.k.

en: Other
da: Anden

en: Close
da: Luk

en: Show
da: Vis

en: Select list
da: Valgliste

en: Text field
da: Tekstfelt

en: Missing
da: Mangler

en: Submission Information
da: Indsendelseinformation

en: Email addresses
da: E-mail-adresser

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: Delete option
da: Slet valgmulighed

en: Form builder
da: Formularbygger

en: Form settings
da: Formularindstillinger

en: Select options
da: Valgmuligheder
