Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: No action
et: Tegevus puudub

en: Submit
et: Saada

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Katkesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Size
et: Suurus

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: Move
et: Liiguta

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Vaata

en: Visible
et: Nähtav

en: All
et: Kõik

en: OK
et: Olgu

en: Id
et: ID

en: Other
et: Muu

en: Close
et: Sulge

en: Show
et: Näita

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli
