Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Home
eu: Hasiera

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Size
eu: Tamaina

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista
