Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Required
de: Zwingend

en: Visible
de: Sichtbar

en: Show
de: Aazeige

en: Text field
de: Textfäld
