Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: הגש

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Size
he: גודל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Required
he: נדרש

en: Time
he: זמן

en: View
he: תצוגה

en: All
he: הכל

en: Other
he: אחר

en: Close
he: סגור

en: Show
he: הצג

en: Select list
he: בחר רשימה

en: Text field
he: שדה טקסט

en: Missing
he: חסר

en: Submission Information
he: מידע משלוח

en: Email addresses
he: כתובות דוא"ל

en: Form settings
he: הגדרות טופס
