Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Actions
ja: アクション

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Size
ja: サイズ

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: Required
ja: 必須

en: Move
ja: 移動

en: Time
ja: 時間

en: View
ja: ビュー

en: Visible
ja: 表示

en: All
ja: すべて

en: Id
ja: ID

en: Other
ja: その他

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Close
ja: 閉じる

en: Show
ja: 表示

en: Select list
ja: 選択リスト

en: Text field
ja: テキストフィールド

en: Missing
ja: 喪失

en: Email addresses
ja: メールアドレス

en: Redirect URL
ja: 転送先URL

en: Delete option
ja: オプションの削除

en: Form settings
ja: フォーム設定

en: Select options
ja: セレクト
