Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busek

en: Actions
jv: Aksi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Size
jv: Ukuran

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Time
jv: Wektu

en: View
jv: Tampilan

en: Visible
jv: Kétok

en: All
jv: Kabéh

en: Show
jv: Ketokna

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Text field
jv: Field teks
