Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: No action
kk: Ешқандай әрекет жоқ

en: Submit
kk: Жіберу

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Size
kk: Көлем

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: All
kk: Барлық

en: Other
kk: Басқа
