Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: No action
kn: ಕ್ರಿಯೆಯಿಲ್ಲ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Visible
kn: ಕಾಣಿಸುವ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ
