Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Virsraksts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Size
lv: Izmērs

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skats

en: Visible
lv: Redzams

en: All
lv: Visi

en: Other
lv: Cits

en: Close
lv: Aizvērt

en: Show
lv: Rādīt

en: Select list
lv: Izlvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: Form settings
lv: Formas iestatījumi
