Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Home
mr: स्वगृह

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: Required
mr: आवश्यक

en: Time
mr: वेळ

en: All
mr: सर्व
