Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Other
my: အခြား

en: Show
my: ပြပါ
