Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Şterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Actions
ro: Acţiuni

en: Cancel
ro: Renunţă

en: Description
ro: Descriere

en: Size
ro: Mărime

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Required
ro: Necesar

en: Time
ro: Ora

en: View
ro: Afişează

en: Visible
ro: Vizibil

en: All
ro: Toate

en: OK
ro: Da

en: Other
ro: Altele

en: Close
ro: Închidere

en: Show
ro: Afişare

en: Select list
ro: Listă selecţie

en: Text field
ro: Câmp text
