Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Nadpis

en: Delete
sk: Odstrániť

en: No action
sk: Žiadna akcia

en: Submit
sk: Odoslať

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Size
sk: Veľkosť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Visible
sk: Viditeľné

en: All
sk: Všetky

en: Other
sk: Ostatné

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Show
sk: Zobraziť

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Text field
sk: Textové pole

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Submission Information
sk: Informácie o odoslaní

en: Email addresses
sk: E-mailové adresy

en: Delete option
sk: Odstrániť variant

en: Form settings
sk: Nastavenia formulára
