Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: No action
sv: Ingen åtgärd

en: Submit
sv: Skicka

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Size
sv: Storlek

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Move
sv: Flytta

en: Time
sv: Tid

en: View
sv: Visa

en: Visible
sv: Synlig

en: All
sv: Alla

en: Other
sv: Övriga

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Close
sv: Stäng

en: Show
sv: Visa

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: Text field
sv: Textfält

en: Missing
sv: Saknas

en: Submission Information
sv: Information om bidraget

en: Email addresses
sv: E-postadresser

en: Delete option
sv: Radera alternativ

en: Form settings
sv: Inställningar för formulär

en: Select options
sv: Välj alternativ
