Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: No action
ta: செயல் எதுவுமில்லை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Size
ta: அளவு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Weight
ta: எடை

en: Required
ta: தேவை

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: பார்

en: All
ta: எல்லா

en: OK
ta: சரி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Show
ta: காட்டு

en: Select list
ta: தெரிவு பட்டியல்
