Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: ชื่อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Actions
th: การกระทำ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Required
th: จำเป็น

en: Time
th: เวลา

en: View
th: ดู

en: All
th: ทั้งหมด

en: Other
th: อื่นๆ

en: Show
th: แสดง

en: Select list
th: รายการที่เลือก
