Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Actions
tr: Eylemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Size
tr: Boyut

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Required
tr: Zorunlu

en: Time
tr: Zaman

en: View
tr: Görüntüle

en: Visible
tr: Görünür

en: All
tr: Tümü

en: OK
tr: Tamam

en: Other
tr: Diğer

en: Close
tr: Kapat

en: Show
tr: Göster

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: Text field
tr: Metin alanı

en: Submission Information
tr: Gönderi Bilgileri

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL
