Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تېما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: This action cannot be undone.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ.

en: Other
ug: باشقا
