Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Вилучити

en: No action
uk: Немає дій

en: Submit
uk: Надіслати

en: Actions
uk: Події

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Description
uk: Опис

en: Size
uk: Розмір

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Weight
uk: Вага

en: Required
uk: Необхідний

en: Move
uk: Хід

en: Time
uk: Час

en: View
uk: Перегляд

en: Visible
uk: Видимий

en: All
uk: Все

en: OK
uk: Гаразд

en: Id
uk: Ід

en: Other
uk: Інше

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Close
uk: Закрити

en: Show
uk: Показати

en: Select list
uk: Виберіть список

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Submission Information
uk: Інформація про результат

en: Email addresses
uk: Адреси ел. пошти

en: Redirect URL
uk: Перенаправити URL

en: Delete option
uk: Вилучити варіант

en: Please enter a valid URL.
uk: Укажіть коректну адресу (URL)

en: Form settings
uk: Параметри форми
