Quick Forms (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: Home
vi: Trang chủ

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Actions
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Size
vi: Dung lượng

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Move
vi: Di chuyển

en: Time
vi: Thời gian

en: View
vi: Xem

en: Visible
vi: Hiện

en: All
vi: Tất cả

en: Other
vi: Khác

en: Close
vi: Đóng

en: Show
vi: Hiện

en: Missing
vi: Bị mất

en: Delete option
vi: Xóa tùy chọn
