Qforms Extra (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: Number
ar: رقم

en: Format
ar: التنسيق

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Url
ar: المسار
