Qforms Extra (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Markup
cs: Značkování

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Format
cs: Formát

en: Email
cs: E-mail
