Qforms Extra (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Markup
es: Marcador

en: Date
es: Fecha

en: Number
es: Número

en: Format
es: Formato

en: Email
es: Correo electrónico

en: Url
es: URL
