Qforms Extra (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Number
fi: Numero

en: Format
fi: Muoto

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Url
fi: Osoite
