Qforms Extra (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Markup
hu: Jelölő

en: Date
hu: Dátum

en: Number
hu: Szám

en: Format
hu: Formátum

en: Url
hu: Webcím
