Qforms Extra (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Markup
ja: マークアップ

en: Date
ja: 日付

en: Number
ja: 数値

en: Format
ja: フォーマット

en: Email
ja: メール

en: Url
ja: URL
