Qforms Extra (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Markup
kn: ಗುರುತು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್
