Qforms Extra (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Number
ku: ژمارە

en: Format
ku: فۆرمات

en: Email
ku: ئیمێل

en: Url
ku: به‌سته‌ر
